יום גיבוש למנהלים

תוכן עניינים

בעולם העסקי הדינמי והתחרותי של היום מנהלים מוכשרים ומצליחים הם תנאי הכרחי לשגשוג הארגון. מנהלים בכל הרמות בכל שדרות הארגון מובילים צוותים, מקבלים החלטות ומטפחים סביבת עבודה חיובית ופורה לעובדים שלהם. כדי לצייד אותם בידע ובמיומנויות הדרושים להצלחתם, כל ארגון צריך לתת עדיפות לימי גיבוש למנהלים.

ימי גיבוש באווירה חופשית ומשוחררת הרחק מהמשרד הם התגמול הטוב ביותר למנהלים, ויש להם יתרונות רבים. הם מאפשרים למנהלים להתפתח גם מהבחינה המקצועית וגם מהבחינה האישית, לשפר את הביצועים שלהם ושל המחלקות שהם מנהלים ולתרום להצלחת הארגון. אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות גיבוש למנהלים, למידע נוסף – לחצו כאן.

מתכננים יום גיבוש למנהלים? אתם בדרך הנכונה. כך תעשו את זה נכון.

 

למה חשוב לארגן ימי גיבוש למנהלים?

לימי גיבוש למנהלים יש כמה יתרונות חשובים:

  1. ראשית, הם נותנים למנהלים הזדמנות לפתח מיומנויות שונות בסביבה פתוחה וטבעית. בטבע המנהלים יכולים ללמוד טכניקות ניהוליות חדשות, אסטרטגיות ייחודיות לקידום מוטיבציה ושיטות עבודה יעילות. הם יכולים לשפר את כישורי הגישור שלם, ללמוד איך לקבל החלטות יצירתיות ולייעל את כישורי הניהול שלהם.
  2. ימי הגיבוש מאפשרים למנהלים לחזק את הקשרים שלהם עם מנהלים אחרים בארגון ומלמדים אותם איך לשתף פעולה עם עמיתים ממחלקות אחרות. בתהליך של החלפת חוויות וידע המנהלים יכולים לאמץ נקודות מבט מרעננות ותובנות חדשות ולעודד חדשנות ויצירתיות בקרב הצוותים שלהם.
  3. ימי הגיבוש נותנים למנהלים פלטפורמה ייחודית התומכת בצמיחתם האישית. סדנאות העצמה, תרגילים לטיפוח עבודת צוות ופעילויות מאתגרות בשטח – כל אלה עוזרים למנהלים לפתח כישורי מנהיגות חיוניים ומחזקים את התקשורת הבין-אישית שלהם, את כושר ההסתגלות ואת החוסן שלהם. הזדמנויות אלה לא רק מועילות לכל אחד מהמנהלים, הן גם תורמות לתרבות הארגונית ולדינמיקה הצוותית.

 

טיול רייזרים ביום גיבוש למנהלים

 

פעילויות מומלצות ליום גיבוש למנהלים

  • טיולי שטח – זה כבר לא סוד – יום גיבוש למנהלים צריך להתחיל בהשתפשפות בשטח בנהיגת רייזרים מאתגרת או בטיול טרקטורונים מגבש בצפון. רכיבה בשטח הררי מאתגר מגבשת צוותים, מלמדת מנהלים לקבל החלטות בסביבה דינמית ולפתור בעיות ביעילות. נהיגת שטח מחייבת שיתוף פעולה מכל המשתתפים, יכולת להסתגל לתנאים מאתגרים ותקשורת בין-אישית מוצלחת. צריכים לגבש את המנהלים שלכם? שטח גלילי הוא המקום להתחיל בו.
  • סדנאות Outdoor Development Trainingסדנאות ODT מתמקדות בלמידה חווייתי בסביבה טבעית. סדנאות אלה מציעות פעילויות כמו מסלול חבלים, נפילות אמון ואתגרי צוות. אם מוציאים את המנהלים מאזור הנוחות שלהם, עוזרים להם לצמוח גם אישית וגם מקצועית, לפתח את כישורי המנהיגות שלהם ולשפר את יכולתם לקבל החלטות בנסיבות אינטנסיביות.
  • סיור ביקב נטופה – יקב נטופה מזמין מנהלי ארגונים לסיור מרגיע בין כרמים מרהיבים ובין מרתפי יין לחים ולהתחבר להנאה שבטבע ולתענוג שבהפקת יין גלילי משובח. הסיור ביקב יגבש את הצוותים, יעזור להם להעמיק את הקשרים ביניהם וילמד אותם איך לטפח תרבות עבודה חיובית ויעילה.
  • שיט קיאקים – הרפתקאות רטובות על אחד ממסלולי הקיאקים בצפון ישפרו את הכושר הגופני של המנהלים, יפוגגו מתחים, יפיגו לחצים ויעודדו עבודת צוות. שיט קיאקים מחייב תיאום, תקשורת ואמון, ואלה עוזרים למנהלים לחזק את המיומנויות החשובות הללו בד בבד להנאה מהמים ומהטבע.
  • WATERTAG (משחקי קבוצות במים)WATERTAG הוא ספורט קבוצתי רטוב ואינטראקטיבי המשלב בין רובי מים ובין משחקים לבניית צוות. המשחקים הכיפיים האלה מעודדים מנהלים לעבוד יחד, לתכנן אסטרטגיות לניצחון מתוחכם ולתקשר אלה עם אלה ביעילות באווירה תחרותית מהנה.

 

גיבוש מנהלים בשטח גלילי

חברת שטח גלילי מתמחה בהפקת ימי גיבוש למנהלים ומתאימה לכל ארגון חבילת גיבוש ייחודית בהתאם לצרכים שלו, לחזון הארגוני וליעדיו. ימי הגיבוש של שטח גלילי תומכים בצמיחה האישית והמקצועית של המנהלים ובשגשוג של הארגון בכללותו. אנחנו מבינים כמה חשוב לפרגן למנהיגים המובילים את הארגון, ויודעים שפרגון אמתי כולל פעילויות מתוחכמות שמעשירות אותם ואת היכולות המקצועיות והאישיות שלהם. רוצים מנהלים חדורי מוטיבציה שיודעים איך להניע צוותים להצלחה? דברו אתנו, ויחד נתכנן יום גיבוש מדהים בשבילם.

שתפו את הכתבה עם חברים
הזמינו עכשיו את ההרפתקאה הבאה שלכם

צאו לחווית שטח בלתי נשכחת, השאירו לנו הודעה ואחד ממדריכי השטח שלנו יחזור אליכם בהקדם עם כל המידע לטיול הבא שלכם

רוצים להזמין? או לשאול שאלה?
מלאו פרטים ונציגו יחזרו אליכם בהקדם
או לחצו: