ימי גיבוש לעובדים בצפון

מחפשים יום גיבוש לעובדים בצפון?

בשטח גלילי – במושב כלנית, בחרנו בשבילכם והתאמנו במיוחד את החבילות הטובות ביותר עבור צוותי עובדים וקבוצות להנאה מקסימלית.

כל החבילות ניתנות להתאמה ולשדרוגים ומשלבות בתוכן הנאה וחוויות אתגריות כולל פינוקים מרגיעים ואוכל משובח – על מנת שאתם תקבלו את המקסימום מיום הכיף שתבחרו.

טיולי רייזרים עד 100 איש בסבב
מתחם מקורה וממוזג לארוחות
פריסות מפנקות בשטח ומגוון ארוחות כשרות
מגוון אטרקציות וסדנאות
רכבי שטח חדישים ומתוחזקים שנת 2022/21
מדריכים מקצועיים ואדיבים
טיולי רייזרים עד 100 איש בסבב
מתחם מקורה וממוזג לארוחות
פריסות מפנקות בשטח ומגוון ארוחות כשרות
מגוון אטרקציות וסדנאות
רכבי שטח חדישים ומתוחזקים שנת 2022/21
מדריכים מקצועיים ואדיבים
מגשימים לכם חלומות! הובלת רייזרים לכל נקודה בה תרצו בארץ!

יום גיבוש בצפון

אקשן בשטח גלילי

חבילת אקשן בשטח גלילי

ארוחת בוקר, טיול רייזרים פיינטבול, סדנאות גיבוש וארוחת צהרים משובחת.
לפרטים נוספים

כששטח וקולינריה נפגשים

חבילת כששטח וקולינריה נפגשים

פריסת בוקר מפנקת, טיול רייזרים, סדנת קרב סכינים וארוחת צהריים.
לפרטים נוספים

חבילת פינוקים VIP

פינוקים VIP

יום כיף מפנק במיוחד שמשלב טיולי טבע קסומים, עיסויים לנפש וארוחות שחיתות לנשמה.
לפרטים נוספים

WINTER IS COMING

חבילת WINTER IS COMING

ארוחת בוקר, טיול רייזרים וכניסה לאתר החרמון +אטרקציה.
לפרטים נוספים

ים יבשה

חבילת ים יבשה

ארוחת בוקר גלילית, טיול רייזרים, שייט קייקים / ספורט ימי ומסעדה.
לפרטים נוספים

Give the best to your employees

חבילות וימי כיף התפורים במיוחד לעובדים שלך

ימי גיבוש בצפון

תן את הטוב ביותר לעובדים שלך – בחרנו והתאמנו בשבילכם את החבילות הטובות ביותר עבור צוותי עובדים וקבוצות להנאה מקסימלית.

כל החבילות נבנו והותאמו במרוצת השנים להעניק לקבוצות אנשים גדולות חוויה שלא תישכח, התאמנו ושיכללנו את צורות העבודה וצוותי הלוגיסטיקה על מנת לכסות כל פרט ופרט על מנת שאתם תקבלו את המקסימום מיום הכיף שתבחרו.

כל החבילות ניתנות להתאמה ולשדרוגים ומשלבות בתוכן הנאה וחוויות אתגריות כולל פינוקים מרגיעים ואוכל משובח. 

אוכל טעים במיוחד ביום גיבוש לצוות עובדים
יום גיבוש לצוות עובדים
יום כיף לחברות הגעה במסוק

יום גיבוש לעובדים בצפון

ניתן לבצע התאמה אישית של ימי גיבוש וכיף לעובדים או לבחור מתוך החבילות שלנו:

חבילת אקשן בכלנית

לחימה ברובי צבע, פעילות ODT מסלולי טיול מרתקים ארוחות מפנקות ועוד מלא הפתעות 

חבילת האוצר האבוד

ברוכים הבאים לסוד האושר של הנביא חבקוק – מסע בדרך אל האושר! טיול רייזרים המשלב כתב חידה ומשימות גיבוש בדרך אל תיבת האושר

חבילת חורף

חבילת חורף הכוללת ארוחת בוקר גלילית מפנקת, נסיעת אקסטרים בשטח על רייזרים או טרקטורונים, סדנאות גיבוש ועוד הפתעות רבות

חבילת קיץ מרעננת

יום אתגרי רטוב בירדנית שכולל מסלול עם נופים עוצרי נשימה, פריסות שטח ומסלול רטוב במיוחד

חבילת מההר לעמק

יום גיבוש לצוות עובדים הכולל טיול רייזרים, פעילות גיבוש מרתקת לבחירה וארוחת צהריים מפנקת בטבע

בין לקוחותינו

יום כיף לעובדים בצפון

ארזנו עבורכם חבילות ימי כיף לחברות בהתאמה אישית לחוויה שלא תשכחו

אחרי שליווינו אלפי פעמים קבוצות - הרכבנו עבורכם חבילות טיול מהנות שישאירו לכם טעם של עוד

גיבוש לעובדים בצפון

יום גיבוש לעובדים הוא חלק מהותי ובלתי נפרד מעבודת הארגון, ויש להקדיש לו תשומת לב ראויה ולהשקיע בו זמן, מאמצים ומשאבים. 

לא צריך להיות גאונים עסקיים כדי להבין שהשקעה בעובדים היא המפתח להצלחת העסק ולשביעות הרצון של הלקוחות. ולא צריך יותר מהכרת טובה לעובדים, יחס אדיב ולבבי, תקשורת מכבדת ויום גיבוש שנתי בלתי נשכח כדי לטעת אמון בעובדים, לחזק את מסירותם ואת נאמנותם לארגון ולהבטיח את שביעות הרצון שלהם, את המוטיבציה ואת הפרודוקטיביות.

אם העובדים מרוצים, העסק מתקתק, ואם העסק מתקתק, אי אפשר לטעות.

היום שכולם מצפים לו מתקרב? נהדר! הגיע הזמן לתכנן את יום הגיבוש השנתי ולוודא שהוא יהיה מגבש, מעורר השראה ובלתי נשכח.

יום גיבוש לעובדים בצפון
יום כיף לעובדים בצפון
שולחן אוכל ביום כיף לחברות

10 טיפים לתכנון ימי כיף לעובדים בצפון

הכנו עבורכם עשרה טיפים להפקת יום גיבוש מדהים, לקירוב לבבות ולחיזוק הקשרים הבין-אישיים בארגון

1

הגדירו את המטרות שלכם

לפני שמתחילים לתכנן יום גיבוש לצוות עובדים, צריך להגדיר את המטרות שלו. כן, כמו בשאר הפעילויות העסקיות שלכם גם כאן צריך להגדיר מטרות כדי להשיג את התוצאות המקוות.

אז מה אתם מצפים להשיג ביום הגיבוש? האם המטרה היא לאוורר את חברי הצוות ולאפשר להם להירגע בפעילויות שטח מהנות? האם אתם רוצים להדק את הקשרים בין הצוות, לשפר את היחסים הבין-אישיים, לפתוח ערוצי תקשורת חדשים או לתקן ליקויים בערוצי תקשורת קיימים?

ככל שתגדירו את המטרות שלכם, כך תוכלו להתאים פעילויות שטח שיעזרו לכם להשיג אותן. זכרו שלא מספיק להזמין פעילות גיבוש, צריך לתכנן אותה, ותכנון הפעילות צריך להלום את המטרות של יום הגיבוש. 

2

תכננו פעילויות לכל הגילים

בין שאתם מתכננים פעילויות גיבוש לצוות קטן ובין שאתם מארגנים הפקת גיבוש למאות עובדים, כדאי לתכנן פעילויות שמתאימות לכל העובדים בכל הגילים. במרבית הארגונים בישראל יש הטרוגניות גילית – יש עובדים צעירים, יש עובדים צעירים ברוחם, יש עובדים בריאים יותר, יש עובדים בריאים פחות, יש מי ששומר על כושר, ויש מי שלא.
ולכן בעת תכנון יום הגיבוש צריך להביא בחשבון את גיל העובדים, את מצבם הרפואי ואת מצבם הגופני כדי לא להזניח אף עובד ולאפשר לכל עובד למצוא לעצמו את הפעילויות שמתאימות לו.

כדי שיום הגיבוש ישיג את מטרותיו העיקריות, והן – גיבוש הצוות, חיזוק הקשרים הבין-אישיים והצלחת הארגון, ודאו שכל העובדים יוכלו להשתתף בפעילויות וליהנות.

3

מבחר פעילויות לחוויית גיבוש מעשירה

יום כיף לחברות הוא יום חווייתי, מהנה ועשיר בפעילויות מגוונות. יום גיבוש מוצלח כולל גם רכיבים שאי אפשר לוותר עליהם וגם זמן פנוי לאינטראקציה חופשית. מהם הרכיבים שאי אפשר לוותר עליהם? לוקיישן איכותי (רצוי שיהיה במקום מרוחק ובנופים אחרים), פעילויות חווייתיות ומגוונות שהן תכליתית מצד אחד ומהנות מצד שני, אוכל מצוין שמתאים גם למקפידים על כשרות, גם לצמחונים, גם לטבעונים וגם לנטולי הגלוטן והלקטוז, ונסיעה הלוך ושוב באוטובוס מרווח ובתנאים נוחים.

את הזמן הפנוי לאינטראקציה חופשית בין העובדים תוכלו לשלב בלוח זמנים לפני הפעילות המרכזית או אחריה, לפני הארוחה או אחריה. חשוב לבנות לו"ז איכותי שיהיה מובנה אך לא מובנה מדי, גמיש אך לא גמיש מדי ויאפשר לכם ליישם שינויים מיידיים במקרה של תקלות לא צפויות.

 יום גיבוש חווייתי ועשיר הוא תוצר של עבודה יעילה ומשותפת בין צוות המארגנים ובין החברה שמארגנת אותו. תכנון נכון יבטיח את הנאת העובדים ואת נכונותם להשתתף בפעילויות השונות וישאיר להם טעם של עוד.

4

פעילויות לנסיעה

כשמארגנים יום גיבוש לעובדים בצפון, צריך להביא בחשבון את זמן הנסיעה.

כדאי לתכנן את המסלול מראש, להתאים אותו לשעות העמוסות בכבישים ואף לנסוע בדרכים חלופיות שלעיתים הן ארוכות יותר אך עשויות להיות נעימות יותר.

מומלץ להכין פעילויות נחמדות לזמן הנסיעה. בניגוד למה שרבים חושבים, זמן הנסיעה הוא לא 'זמן מת'. להפך – הוא הזמן המתאים ביותר להכין את העובדים ולענות על הציפיות שלהם. אין כמו הדרכת אוטובוס מעניינת, חידונים משעשעים, משחקי טריוויה מקוריים וחלוקת נשנושים מתוקים שינעימו את הנסיעה, ישפרו את מצב הרוח ויעבירו את הזמן.

5

כך תתמודדו עם קבוצה גדולה

כשמארגנים יום כיף לעובדים בצפון, חשוב להתאים את הפעילויות לכמות העובדים בארגון ובמיוחד אם מדובר בארגון גדול המונה כמה מאות עובדים.

איך עושים את זה? ובכן, רצוי לחלק את העובדים לקבוצות לפי צוותים, לפי מחלקות, לפי גילים או לפי תחומי עניין ולבנות לו"ז נפרד לכל קבוצה וקבוצה אך להקפיד על המסגרת המחייבת של הלו"ז הראשי.

תכנון יום גיבוש משותף לקבוצות מרובות עלול להיות מאתגר ומחייב תיאום עם גורמים רבים, תכנון קפדני של הפעילות בשטח ועמידה בלוחות הזמנים כדי למנוע לחץ ועומס.

6

התאימו את הפעילות לעונה

עונות השנה משפיעה על אופי הפעילויות ביום הגיבוש, ואופי הפעילויות חייב להתאים למזג האוויר.

אם אתם יוצאים לגיבוש בקיץ, עומד לרשותכם מבחר רחב של פעילויות קיץ רטובות בצפון הרחוק, פעילויות אקסטרים ומסלולים מדהימים למיטיבי לכת. בכל הנוגע ללו"ז, ימי הקיץ הארוכים מאפשרים פעילות לאורך כל שעות היום ואפשר להמשיך וליהנות גם אחרי שעת השקיעה. ולכן ארגונים רבים מעדיפים ימי גיבוש קיציים שמאפשרים לעובדים להשתחרר, ליהנות ולזרום עם היום.

אם אתם יוצאים לגיבוש חורף, תוכלו לשלב פעילויות שטח עם פעילויות רגועות יותר במבנים מחוממים. גם בחורף אפשר ליהנות מרכיבת אקסטרים ומיום גיבוש מלהיב ומלא אנרגיה, אך יש לתכנן את הלו"ז היטב ורצוי לא למשוך את הפעילות לשעות מאוחרות.

7

חלקו תפקידים לעובדים

יום גיבוש לעובדים מצריך שעות רבות של תכנון ועבודה מקדימה. יש הרבה דברים שצריך לנהל וגם הרבה דברים שצריך לקחת כמו ערכת עזרה ראשונה, בקבוקי שתייה, מחשב לוח לניהול הנוכחות ולשמירה על קשר עם הארגון והלקוחות, צידנית עם כריכים לארוחת עשר, נשנושים לדרך ועוד.

אז נכון שהצוות המארגן אחראי לנהל את כל האופרציה, אך אל תחששו לחלק תפקידים שונים לעובדים. כך תאפשרו להם להרגיש שהם שייכים ושסומכים עליהם ותעזרו להם להתמודד עם האחריות.

חלקו לעובדים תפקידים מעניינים נוספים כמו אחראי לדרבון עובדים, אחראי לגיבוש באוטובוס, אחראי סיוע עובדים מתקשים, אחראי לחלוקת נשנושים ועוד. תתפלאו לראות שזה מגבש הרבה יותר מכל פעילות יזומה אחרת.

8

התאימו את הפעילות לעונה

לפני שאתם סוגרים יום כיף וגיבוש לעובדים, בקשו לעיין בכל האישורים הרלוונטיים והרישיונות של החברה המארגנת כמו פוליסת ביטוח תקפה הכוללת כיסוי לצדדים שלישיים וכיסוי אחריות מקצועית וכן רישיון להפעלת עסק.

אם הזמנתם מקום במסעדה לארוחת צהריים או לארוחת ערב, בקשו לראות את רישיון העסק ואת אישורי ההפעלה ממשרד הבריאות ומרשות הכבאות.

לא יזיק גם לבקש המלצות מלקוחות קודמים או לחפש חוות דעת או ביקורות בגוגל. עשו כך גם עם חברת ההסעות ועם כל מפעיל אחר שמציע לכם שירות ביום הגיבוש.

9

אל תהססו לצאת מהקופסה!

כל יום גיבוש מתוכנן היטב ועשוי כהלכה יהיה מדהים וישיג את התוצאות המיוחלות, ואין זה משנה אם אתם יוצאים לטיול טרקטורונים ורייזרים, לשיט קיאקים פרוע, לפעילות סנפלינג מסעירה, למסע שטח מלהיב או לריטריט מרגיע בשמורת טבע.

כל יום גיבוש שמתוכנן בצורה נכונה, יישמר בזיכרונם לתמיד, יהדק את הקשר בינם ובין עמיתיהם ויחזק את מסירותם ואת נאמנותם לארגון.

10

גיבוש אמתי מתחיל עם שטח גלילי

רוצים לתת לעובדים שלכם ערך מוסף ולהשאיר להם טעם של עוד? אתם מוזמנים לתכנן את יום הגיבוש הבא שלכם עם חברת שטח גלילי המתמחה בתכנון והעברת ימי כיף, הדרכת קבוצות ובטיולי שטח.

קחו את העובדים לרכיבת שטח מסעירה, תנו להם להתנסות באתגרי נהיגה מלהיבים, עזרו להם להכיר את עצמם לעומק, לגלות את היכולות שלהם ושל עמיתיהם ולתרגם את הפוטנציאל האין-סופי שלהם להצלחה מיידית גם בשטח וגם בחיים.

דברו אתנו על יום הגיבוש הבא שלכם, ובואו נתחיל להתארגן.

מחפשים רעיונות לימי גיבוש לעובדים? לחצו כאן

שאלות נפוצות על ימי גיבוש לעובדים בצפון

המחיר של יום הגיבוש לעובדים תלוי בכמות המשתתפים, הפעילויות, והתפריט של הארוחות. לקבלת הצעת מחיר והתאמת חבילה בהתאם לתקציב ולהעדפות שלכם אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר.

ניתן לארגן ולקיים ימי גיבוש וכיף לעובדים בכל ימות השנה על ידי התאמה נכונה של הפעילויות למזג האוויר.

לקבוצות מעל 20 משתתפים, אנו מציעים ימי כיף שונים הכוללים אטרקציות מגוונות וארוחות מפנקות.

חברתנו ממוקמת במושב כלנית בצפון, אך ניתן לארגן ולקיים ימי כיף וגיבוש בכל רחבי הארץ.

אנו מציעים שלל פעילויות לימי גיבוש לכל הגילאים ולרמות הכושר בהתאמה אישית מלאה לצורכי הלקוחות.

כיבוד ביום גיבוש לעובדים בצפון
יום גיבוש לצוות עובדים בשטח גלילי
פעילויות גיבוש לצוות קטן בשטח גלילי
לוגו של שטח גלילי - טרקטורוני כלנית
4.5 מתוך 5
4.5/5

מבוסס על 2,014 חוות דעת (*מעודכן ל-8/2023)

יוחאי אמסלם
יוחאי אמסלם
קרא עוד
היה מטורף תודה לנתנאל המדריך!!
ירון ונטורה
ירון ונטורה
קרא עוד
יופי של מדריכים, יופי של מסלול ואחלה רייזרים. מומלץ.
לידור דיין
לידור דיין
קרא עוד
היינו ביום גיבוש מחלקת ביצוע בחברה נהנינו מאוד מהאווירה של המקום, היחס סבלני ואדיב, עובדי המקום נעימים וחברותיים, המסלול היה ירוק ופסטורלי, חזרנו עם אחלה חוויות ! וחוזרים לסבב נוסף של מחלקה אחרת בחברה... תודה רבה 🙂 תודה רבה❤️
ישראל שמעון חביב
ישראל שמעון חביב
קרא עוד
מקום מטורף שווה להגיע 😍
אלנתן אלברט
אלנתן אלברט
קרא עוד
מקום מטורף בחורף וגם בקיץ
הקודם
הבא
רוצים להזמין? או לשאול שאלה?
מלאו פרטים ונציגו יחזרו אליכם בהקדם
או לחצו: